Sesiune specială mai 2020

În perioada 18-25 mai 2020, la Facultatea  Design de produs și mediu, se va organiza o sesiune specială pentru studenții din anii I-III.

Criteriile de desfășurare sunt următoarele:

• - Se vor planifica examene la 2 discipline (restanțe/creditate) alese de studenți, pentru fiecare program de studiu/an.
  • - Studenții vor putea participa doar la examenele planificate pentru programul de studiu/anul de care aparțin.
  • - Taxa de examen pentru examenele creditate va fi de 50 lei.

Cele două discipline alese de fiecare program de studiu/an (nu grupă!) se vor transmite prin mail la adresa facultății (f-dpm@unitbv.ro), până la data de 6 mai 2020.

Rugăm reprezentanții grupelor să trimită URGENT lista studenților care doresc să participe la examenele care vor fi planificate pentru fiecare secție/grupă, conform opțiunilor trimise. Termen: 15 mai 2020, ora 12:00.

Planificare examene sesiunea specială - actualizată în data de 19.05.2020

Anunț examen RM