Tabere de iarnă 2024

Perioada și locul de desfășurare tabără: 10-15.02.2024, Casa Bella Place SRL, Bughea de sus, jud. Argeș, str. Izvoarele nr. 621

Perioada de înscriere: 17-26.01.2024

Documente necesare:

Neexistând criterii de evaluare/departajare pentru studenții din anul I (licență, masterat, doctorat), acești studenți nu vor putea participa la această sesiune de tabere!

Documentele se vor depune în format fizic la Secretariat, sala DI4 (cu programare prealabilă pe mail sau telefon), sau se vor trimite scanate, în format pdf, prin mail, de pe adresa instituțională (...@student.unitbv.ro) la adresa f-dpm@unitbv.ro.

Numărul de înregistrare al cererii va fi folosit și la afișarea rezultatelor!

Comisia de selecție a studenților beneficiari ai locurilor de tabără, formată din:

• Conf.dr.ing. Daniela CIOBANU - Prodecan
  • Maria GAL - Secretar șef
  • Stud. Delia BADEA - Reprezentant ASSM

se va întruni în data de 1 februarie 2024, ora 12:00.

Metodologie

Calendar

Număr locuri pe facultăți

Listă înscriși