Informații pentru studenți

Informații administrative:

• În cazul problemelor care nu se pot rezolva prin mail, vă puteți prezenta la Secretariat, pe bază de programare prealabilă – în vederea evitării aglomerației și a reducerii timpului de așteptare.
  • Programarea se poate face prin telefon (0268-473113), sau mail (f-dpm@unitbv.ro), cu minim o zi înainte.
  • În corespondența cu secretariatul sau cu cadrele didactice, vă rugăm folosiți adresa de mail instituțională (…@student.unitbv.ro)!
  • Urmăriți site-ul facultății (în special pagina https://dpm.unitbv.ro/studenti/anunturi.html), deoarece acolo se afișează toate informațiile de interes general.
  • În cazul în care vă schimbați numărul de telefon, vă rugăm să anunțați și Secretariatul, ca să vă putem contacta în cazul unei probleme urgente, în interesul dumneavoastră.
  • De asemenea, dacă vă schimbați cartea de identitate, să ne aduceți/trimiteți o copie după cea nouă, să vă putem actualiza și dosarul de student.

Listă tutori